Våre leietakere

Vi er stolte av våre leietakere! Mange har vært hos oss i mange år og har med sin tilstedeværelse skapt nettopp det miljøet vi strever etter!

Sørlie Torget - Bygg 1

Elkjøp Sarpsborg – Tlf. 21 00 21 21 – www.elkjop.no

Sørlie Torget - Bygg 2

Big Twin AS – Tlf. 69 13 78 78 – www.bigtwin.no
Infografikk – Tlf. 69 13 70 70 – www.infografikk.no
HiFi Klubben Sarpsborg – Tlf. 22 13 22 13 – www.hifiklubben.no
Fellesforbudet 851 Østfold – Tlf. 99 11 99 11 – www.fellesforbundet.no/avd851
Multiconsult AS – Tlf. 69 12 88 88 – www.multiconsult.no

Kontorfellesskap
Sørlie Bygg AS – Tlf. 99 00 82 40 – www.sorliebygg.no
CGI Norge AS – Tlf. 22 57 70 00 – www.cginorge.no
Bedriftskonsulent Carine Helgesen – Tlf. 481 50 818 – www.bedriftskonsulent.no

Sørlie Torget - Bygg 3

Avarn Security – Tlf. 915 02 580 – www.avarnsecurity.no
Legene Dahle og Bergquist – Tlf. 69 10 46 00
Sørlie Prosjektinnredninger AS – Tlf. 69 13 99 50 – www.sorliepro.no
Care1 / Epleservice – Tlf. 69 87 87 10 – www.epleservice.no
AFRY AS – Tlf. 69 97 34 00 – www.afry.com/en

Sørlie Torget - Bygg 4

Bertel O. Steen Østfold AS – Tlf. 69 97 24 00 – www.bos.no
RevisorGruppen Østfold DA – Tlf. 69 13 98 88 – www.rg.no
Modulvegger – Tlf. 91 34 65 88 – www.modulvegger.no
Viken Fiber AS – Tlf. 21 45 45 00 – www.vikenfiber.no
Solhøi Revisjon AS – Tlf. 69 13 83 33 – www.solhoi.no

Sørlie Torget - Bygg 6

Natre Vinduer AS – Tlf. 69 16 00 50 – www.natre.no
JS Norge AS – Tlf. 69 01 48 01 – www.jsnorge.no
Østfold Jordskifterett – Tlf. 69 12 87 50 – www.domstol.no
Sørlie Prosjektinnredninger AS – Tlf. 69 13 99 50 – www.sorliepro.no

Statsminister Torps vei 1a

Agnalt & Holmen AS – Tlf. 97 65 74 79 – www.agnalt-holmen.no
Aura Light AS – Tlf. 47 39 51 82 – www.auralight.com
Byggmester Th. Bredholt AS – Tlf. 95 04 81 69 – www.th-bredholt.no
Goodtech AS – Tlf. 81 56 86 00 – www.goodtech.no
HSP Inspection – Tlf. 91 77 38 60 – www.hspi.no
IT Prosjekter AS – Tlf. 40 10 13 87 – www.itprosjekter.no
Ladegaard AS – Tlf. 91 30 70 90 – www.ladegaard-norge.no
Margal Fashion –  
Polinor Tjenester AS – Tlf. 69 01 79 70 – www.polinortjenester.no
Samtalepartner Rune Brenna – Tlf. 48 28 20 84 – www.runebrenna.no
Skjeberg Elektro AS – Tlf. 46 83 53 54
Skogselskapet i Østfold – Tlf. 90 02 25 11 – www.skogselskapet.no
Stylisten din – Helena Labuda – Tlf. 48 62 20 32
Surfachem Nordic AS – Tlf. 90 89 89 75 – www.surfachem-nordic.com
Svein Lund Isolering AS – Tlf. 69 67 30 90 – www.sveinlund.no
Tasktmann MNTF Pål H. Degnes – Tlf. 91 73 44 60

Torpebaugen

Vision Security Systems – Tlf. 69 14 08 14 – www.visionsecurity.no
Norsk Trafo Service AS – Tlf. 69 10 05 80 – www.norsktrafoservice.com
SB Entreprenør – Tlf. 99 00 82 40 – www.sorliebygg.no

Rosenborgveien 7

Tyrolit AS – Tlf. 41 62 90 00 – www.tyrolitdiamant.no
Viken Fasade AS – Tlf. 40 00 19 02 – www.vikenfasade.no
Sleipner Motor AS – Tlf. 69 30 00 60 – http://www.sleipner.no

Rosenborgveien 9

AK Mekaniske AS – Tlf. 69 10 45 20 – www.akmek.no

Oskars gate

Skandinavisk Markedsmedia AS – Tlf. 412 89 777 – www.markedsmedia.no